Ana Blandiana, în dialog cu tinerii teologi clujeni
Evenimentul cu titlul „Istorie, Memorie, Memorial sau cum se construiește un miracol”, a avut loc în contextul Anului comemorativ Justinian Patriarhul și al apărătorilor ortodoxiei în perioada regimului comunist. Întâlnirea cu Ana Blandiana a debutat la ora 18:00, în Aula Facultății de Teologie Ortodoxă, de pe strada Episcop Nicolae Ivan. În deschidere, Înaltpreasfințitul Părinte Andrei, … Continuă lectura Ana Blandiana, în dialog cu tinerii teologi clujeni
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba