Cuvânt de învățătură rostit de Înaltpreasfințitul Părinte Andrei, la hramul Mănăstirii de la Someșul Cald, județul Cluj, de sărbătoarea Nașterii Sfântului Ioan Botezătorul.
Mitropolitul Andrei: Cuvânt la hramul Mănăstirii Oarța de Sus – 22 iulie 2024
Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în ziua de pomenire a Sfintei Mironosițe Maria Magdalena, cea întocmai...