Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în Duminica a 27-a după Rusalii (a tămăduirii femeii gârbove), 10 decembrie 2023, în Parohia Ortodoxă Șieuț, județul Bistrița-Năsăud.
Mitropolitul Andrei: Cuvânt la hramul Mănăstirii Oarța de Sus – 22 iulie 2024
Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în ziua de pomenire a Sfintei Mironosițe Maria Magdalena, cea întocmai...