Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit sâmbătă, 18 septembrie 2021, la Biserica „Pogorârea Sfântului Duh” din Boteni, județul Cluj, cu prilejul sfințirii lăcașului de cult.
Mitropolitul Andrei: „Credință și fapte” | Predică la sărbătoarea Sfântului Mare Mucenic Pantelimon
Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în ziua de pomenire a Sfântului Mare Mucenic și...