Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit la sărbătoarea Acoperământului Maicii Domnului, la Mănăstirea de la Florești, județul Cluj, cu prilejul hramului, marți, 1 octombrie 2019.
Mitropolitul Andrei: Cuvânt la hramul Mănăstirii Oarța de Sus – 22 iulie 2024
Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în ziua de pomenire a Sfintei Mironosițe Maria Magdalena, cea întocmai...