Mesajul Pastoralei la Praznicul Nașterii Domnului, din anul mântuirii 2022, al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, prezentat la întâlnirea cu reprezentanții presei clujene, luni, 19 decembrie 2022, la Reședința Mitropolitană din Cluj-Napoca.
Mitropolitul Andrei: „Credință și fapte” | Predică la sărbătoarea Sfântului Mare Mucenic Pantelimon
Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în ziua de pomenire a Sfântului Mare Mucenic și...