Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit la Biserica „Sfântul Apostol Andrei” din Dej, în Duminica după Înălțarea Sfintei Cruci (Luarea Crucii și urmarea lui Hristos), 15 septembrie 2019, cu prilejul sfințirii bisericii.
Mitropolitul Andrei: „Credință și fapte” | Predică la sărbătoarea Sfântului Mare Mucenic Pantelimon
Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în ziua de pomenire a Sfântului Mare Mucenic și...