Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit miercuri, 22 martie 2023, în Parohia „Pogorârea Sfântului Duh” din cartierul clujean Grigorescu, cu prilejul oficierii Liturghiei Darurilor mai înainte sfințite.
Mitropolitul Andrei: „Credință și fapte” | Predică la sărbătoarea Sfântului Mare Mucenic Pantelimon
Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în ziua de pomenire a Sfântului Mare Mucenic și...