Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în Duminica a 11-a după Rusalii (a datornicului nemilostiv), 20 august 2023, în Parohia Benesat, județul Sălaj, cu prilejul târnosirii bisericii parohiale.
Mitropolitul Andrei: „Credință și fapte” | Predică la sărbătoarea Sfântului Mare Mucenic Pantelimon
Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în ziua de pomenire a Sfântului Mare Mucenic și...