Cuvânt de învățătură, rostit de Înaltpreasfințitul Părinte Andrei, în Parohia Livezile din Protopopiatul Bistrița, în data de 12 iulie 2015.
Mitropolitul Andrei: Cuvânt la hramul Mănăstirii Oarța de Sus – 22 iulie 2024
Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în ziua de pomenire a Sfintei Mironosițe Maria Magdalena, cea întocmai...