A.S.C.O.R. Cluj urmăreşte să desfăşoare în perioada următoare un nou proiect media. Pentru început a încercat să cerceteze cum cred oamenii că ar fi lumea fără mame?
Părintele Ioan Dâmbu, Cetăţean de onoare al comunei Zagra
Duminică, 21 iulie 2024, comunitatea euharistică din Zagra l-a primit pe noul său păstor duhovnicesc, în persoana Părintelui Vălean Ioan Grigore, după ce Părintele Ioan Dâmbu s-a pensionat, începând cu data de 1 iulie, în urma unei slujiri de aproape jumătate de veac...